Джерела раннього розвитку дитини лежать в фізичній активності малюка. Тому спорт, руханки, прогулянки не альтернатива розвитку, а необхідна його складова.

Перед кожним заняттям важливо включити фізичну активність, що у нашому центрі постійно практикується. Жодна методика і найкращий педагог не замінять дитині прогулянку, гру в цікаві ігри. Та ми говоримо про те, щоб прогулянки та ігри зробити розвиваючими, більш цікавими і пізнавальними.

Чудовим способом поєднати фізичний та інтелектуальний розвиток дитини є літні табори. У нашому літньому міському таборі для діток @mudryk.camp ми не забуваємо про необхідність поєднання активного та веселого відпочинку з всебічним розвитком дітей, необхідним у сучасному світі. У програмі літнього табору гармонічно поєднані, з актуальними для дітей цікавими темами змін, ще й розвиваючі завдання, цікаві пізнавальні ігри, направлені на розвиток: емоційного інтелекту, критичного мислення, креативного мислення, творчого потенціалу, самопізнання, самооцінки та комунікативних навичок.

Зареєструватися на літні міські табори на умовах раннього бронювання ви ще можете за покликанням: https://taplink.cc/mudryk_official.